Blog

Gry na Xbox One, w której musisz zagrać tej jesieni!

Długie jesienne wieczory to czas to idealny moment na to, aby włączyć swoją konsolę do gier. To właśnie w tym okresie swoje premiery mają odsłony wielu liczących się na rynku tytułów, które powinny dostarczyć nam wielogodzinne rozrywki i emocji. Dlatego też postanowiliśmy dla wszystkich posiadaczy konsoli XBox One przygotować listę gier, obok których nie można przejść obojętnie, szczególnie jeśli odnajdujemy się w sportowych lub wyścigowych klimatach.

Wszystkie z zaprezentowanych poniżej gier to tytuły, które obecne są na rynku już od lat i w większości przypadków urosły do roli gier kultowych. W końcu wybór pomiędzy Fifą, a Pro Evolution Soccer to często spór, w którym obie strony przerzucają się niekończącymi się argumentami. Mamy więc świadomość, że nasze zestawienie dla niektórych z Was nie będzie niczym odkrywczym. Mamy jednak nadzieję, że będziemy w stanie dzięki niemu zarazić wielu nowych graczy, dla których będzie to pierwsze spotkanie wymienionymi poniżej grami. O wyjątkowości tych tytułów przekonywać nie musimy starych wyjadaczy - dla Was przygotowaliśmy krótkie informacje o tym, co w nowych odsłonach zmieniło się względem poprzednich wydań. Wszyscy gotowi? W takim razie zaczynamy!

1

Forza Motorsport 7 Xbox One

Forza Motorsport 7 to gra, którą wiele osób uważa za najlepszą w swoim gatunku. Nowa odsłona produkcji Turn 10 Studios wydanej przez Microsoft na sklepowych półkach pojawiła się 3 października 2017r. Kampania Forza Driver's Cup oferuje 6 różnych mistrzostw, podczas których odblokowujemy nowe samochody. Warty uwagi jest także rozbudowany tryb rozgrywki sieciowej, podczas której możemy rywalizować z innymi graczami.

Szukasz opinii lub większej ilości informacji? Sprawdź szczegóły produktu

2

FIFA 18 Xbox One

Tej gry nie trzeba chyba przedstawiać nikomu. Nowa produkcja EA Sports to nie tylko odświeżone składy zespołów. W stosunki do poprzedniczki znacząco zmienił się interface oraz mechnika gry, która nawet od doświadczonych graczy będzie wymagała kilku godzin nauki. Na uwagę zasługuje ponadto lubiane przez gracz Fifa Ultimate Team, tryb kariery oraz ciekawsze z roku na rok przygody Alexa Huntera, w którego możemy się wcielić, kierując rozwojem jego kariery. Nową Fifę można kupić od 29 września 2017r.

Szukasz opinii lub większej ilości informacji? Sprawdź szczegóły produktu

3

Pro Evolution Soccer 2018 Xbox One

Nowe Pro Evolution Soccer 2018 w sprzedaży pojawiło się 12 września 2017r. Jak twiedzi Konami nowa wersja zawiera największe zmiany w tej serii od dekady. Zmianie uległy praktycznie wszystkie elementy gry, a na szczególną uwagę zasługuje mechanika gry oraz grafika, która sprawia, że nowy PES 2018 przez wiele osób uważana jest za najładniejszą grę piłkarską jaka kiedykolwiek powstała. Twórcy znakomicie odwzorowali szczególnie twarze piłkarzy.

Szukasz opinii lub większej ilości informacji? Sprawdź szczegóły produktu

4

F1 2017 Xbox One

Dzięki Codemasters wyścigi formuły 1 niedawno powróciły na nasze konsole, a nowe odsłony gry są bez wątpienia z roku na rok lepsze. F1 2017 to gra posiadająca licencje FIA, dzięki czemu rywalizujemy z aktualnie ścigającymi się o tytuł mistrza świata kierowcami i zespołami. Oprócz trybu kariery możemy rywalizować w rozgrywkach sieciowych. Na uwagę zasługują także dodatki w postaci historycznych bolidów. Dzięki temu możemy ścigać się min. mistrzowskim bolidem RedBulla z 2010 roku lub McLarenem Ayrtona Senny. Gra w sprzedaży dostępna jest od 25 sierpnia 2017 roku.

Szukasz opinii lub większej ilości informacji? Sprawdź szczegóły produktu

5

WRC 7 Xbox One

Z torów wyścigowych F1 przenosimy się na szutrowe odcinki rajdów. To właśnie tam w samochodach rajdowych rywalizować mogą gracze nowej odsłony WRC 7 od Kylotonn Entertainment. Największą atrakcją gry jest oczywiście tryb kariery, która krętymi łukami OSów prowadzi nas do upragnionego tytułu mistrzowskiego. Po drodze czeka nas jednak wiele emocji, nieoczekiwanych awarii oraz realistyczny mechanizm jazdy połączony ze znakomitą oprawą graficzną gry.

Szukasz opinii lub większej ilości informacji? Sprawdź szczegóły produktu

6

NBA 2k18 Xbox One

Gra NBA 2k18 to tytuł wyprodukowana przez studio Visual Concepts i wydana przez Take Two Interactive, który oczywiście pozwala nam zmierzyć się z koszykarskim światem. W grze mamy możliwość zarówno kariery indywidualnej, jak i poprowadzenia zespołu w rozgrywkach ligowych. Nowa odsłona gry pojawiła się w sprzedaży 19 września i oferuje bardziej rozbudowany tryb kariery względem swojej poprzedniczki.

Szukasz opinii lub większej ilości informacji? Sprawdź szczegóły produktu

Wszystkim graczom wyżej wymienionych tytułów życzymy więc wielu godzin udanej zabawy! Na premiery których z gier wyścigowych i sportowy czekacie najbardziej?