Blog

Rozrywka w męskim stylu

Faceci lubią grać i pogrywać i potrzebują zabawek, które do grania nadają się więcej niż idealnie. Jeden chce być lepszy od drugiego i wskakiwać na wyższe poziomy i nie ma w tym nic złego! Zdrowia rywalizacja jest potrzebna. Kształtuje charakter i pomaga odkrywać słabe i mocne strony, motywuje i uczy kreatywności. Poprzez to wzmaga rozwój i pomaga podnosić umiejętności na wyższy poziom.

Nowy poziom gry - konsola Playstation

Jak grać, to na wysokim poziomie. Nie chodzi tu o poziom trudności, chociaż ambicje zmuszają nas do pokonywania coraz większych wyzwań i przeciwności. Jednak wysoki poziom oznacza też wysoką jakość. Na przykład realistyczny obraz, przestrzenny dźwięk czy płynne ruchy, brak lagów i wszystko co sprawia, że czerpiesz przyjemność i czujesz się jakbyś był częścią tego świata.

Playstation 5

Rozrywkę, która wprowadzi Cię na wyższy poziom i sama zapewni Ci niesamowite wrażenia oferuje konsola Playstation 5. PS5 posiada niesamowitą moc a co za tym idzie wydajność. Dzięki temu otrzymujesz absolutnie nową jakość gry, w której jakość grafiki 4K i trójwymiarowy dźwięk przeniesie Cię do wirtualnego świata i pozwoli poczuć się jak bohater, biorący bezpośredni udział w rozgrywce.

Konsola Sony Playstation 5 posiada zawansowane rozwiązania technologiczne. Między innymi szybki dysk SSD, jakość 4K, ray tracing, dźwięk 3D i wiele więcej. Ray tracing to nowa technologia, która umożliwia realistyczne odwzorowanie cieni i odbicia światła. Dzięki temu i dzięki HDR grafika wygląda naturalnie. Wiele gier na tę konsolę zaprojektowanych jest tak, że pozwala maksymalnie wykorzystać moc obliczeniową procesora i wydobyć maksimum z karty graficznej. Dzięki temu możesz nie widzieć różnicy między światem stworzonym wirtualnie a tym prawdziwym. Ponadto przestrzenny dźwięk, wspierany przez silnik Tempest 3d AudioTech sprawi w połączeniu z grafiką, że poczujesz się, jakbyś żył w tym wykreowanym na potrzeby gry świecie naprawdę. Sprawdź wszystkie zalety tej konsoli tutaj: https://www.neonet.pl/konsole-i-gry/playstation-5.html

Musisz tylko pamiętać, że Playstation 5 pojawiła się niespełna rok temu i chociaż dostępnych na tę nową generację jest już dużo tytułów, to wciąż o wiele większy wybór gier masz na jej poprzednika. Jeśli więc jesteś typem, który lubi duży wybór, sprawdź Playstation 4. 

Playstation 4

Konsola Sony PS4 dostępna jest w kilku wersjach, z której każda oferuje inną moc czyli różną wydajność. Wszystkie jednak cechują technologia HDR (ang. High Dynamic Range), znana głównie profesjonalnym fotografom. Dzięki niej jakość obrazu jest bardzo realistyczna. Jednak to na co musisz głównie zwrócić uwagę wybierając wersję dla siebie to pojemność dysku. Im wyższa tym więcej ciekawych tytułów jesteś w stanie poznać, a warto! Tym bardziej, że konsola PS 4 charakteryzuje się obszerną biblioteką gier. Dlatego rozrywka z pomocą tego urządzenia ma szansę przeciągnąć się na naprawdę długie godziny. Ponadto odpowiednio pojemny dysk to wystarczająca ilość miejsca na twoje ulubione gry, z których nie chcesz rezygnować, a wymagania sprzętowe wielu z nich to między innymi odpowiednia ilość miejsca na dysku. Dlatego wybierz taki typ konsoli, który ma na tyle pojemny dysk twardy, aby zmieścić tyle gier ile zechcesz.

Wybierając typ konsoli PS4 zwróć tez uwagę na ilość i typy podłączeń. Niektóre z nich mają mniejszą ilość wejść USB co uniemożliwia podłączenie dodatkowego kontrolera a jeden pad może się okazać za mało. 

Sony Playstation 4 to konsola do gier ale i do oglądania filmów. Posiada napęd blu, który umożliwia odtwarzanie płyt zapisanych w technologii Blue-Ray. Jeśli zatem szukasz sprzętu, który zapewni Ci dodatkową rozrywkę w tej postaci to wybór konsoli PS4 jest słuszny. Połącz ją z dobrym telewizorem, a zapewni Ci wrażenia, które pozostaną z Tobą przez długi czas po zakończeniu rozgrywki czy seansie filmowym.

Playstation store

Playstation store to miejsce, w którym kupisz gry. Podłączając konsolę do Internetu, pobierzesz je bezpośrednio na jej dysk wewnętrzny. To sklep z grami, w którym znajdziesz pełną ofertę oryginalnych tytułów dostępnych na sprzęt od Sony. Wszystkie oryginalne tytuły dostępne na rynku w Twoim kraju, które masz w zasięgu ręki. Tutaj na pewno wybierzesz właściwy dla siebie tytuł. Ponadto dzięki usłudze PlayStation Plus możesz bezpośrednio rywalizować z innymi facetami w wieloosobowej grze online. Dlatego zaproś kolegów i zmierzcie się w zdrowej rywalizacji. Pamiętaj tylko, że to gra, nie daj się ponieść emocjom