Ranking Routerów

Obecnie to bardzo normalne zjawisko, że każdy z Was posiada router zarówno w domu, biurze, jak i w miejscach, w których spędzacie większą ilość czasu. Router wifi cieszy się wielkim zainteresowaniem, ponieważ, dzięki wbudowanej antenie umożliwia udostępnienie łącza internetowego wszystkim obecnym w pobliżu mobilnym urządzeniom takim, jak smartfony, tablety, laptopy czy standardowe komputery stacjonarne. Router wifi poprzez swoją bezprzewodowość sprawuje przydzielone mu funkcję za pomocą sygnałów radiowych. Nie trudno się więc zgodzić z faktem, że w dzisiejszych czasach zdecydowanie najpopularniejszym sposobem na rozsyłanie i nadzorowanie sygnału jest wykorzystanie w tym celu urządzenia, jakim jest router.

Ranking routerów wifi

Nasz ranking routerów z łatwością wyjaśni Wam, jaki jest jeden najlepszy, dostępny na rynku router wifi, który bez problemu pomoże Wam w połączeniu dowolnego urządzenia mobilnego do istniejącej sieci. Co więcej, na naszej stronie internetowej znajdziecie również ranking routerów LTE na kartę SIM. Wszystkiego dowiecie się klikając w zakładkę rankingi i wybierając nasz profesjonalny ranking dotyczący routerów LTE. Nie wiecie więc, jaki router wifi lub LTE wybrać? Chcecie poznać wszystkie najważniejsze informację oraz pragniecie dowiedzieć się, jakie urządzenie jest najchętniej kupowane? Jeśli tak, wszystkie odpowiedzi na powyższe pytania znajdziecie właśnie tutaj, klikając w routery ranking.

Routery bezprzewodowe ranking:

1

Router TP-Link TL-WR841N

Router wifi TP-Link- WR841N zapewnia prędkość transmisji 300Mb/s gwarantując tym płynny i szybki przekaz danych. Router posiada dwie anteny, co zwiększa siłę i stabilność łącza bezprzewodowego. Zawiera szyfrowanie WPA/WPA2, który zabezpiecza sieć WLAN przed różnymi zagrożeniami z zewnątrz. Router wbudowany ma przycisk WPS, co pozwala na szybkie szyfrowanie połączenia bezprzewodowego. Jego główne atuty to funkcja IP QoS oraz bardzo łatwa konfiguracja. Router wifi wbudowane ma 4 porty LAN. Częstotliwość pracy wynosi 2.4 Ghz. Jego wymiary to 192x130x33 mm.

2

Router Netgear WNR3500

Router Netgear to pełna stabilność pracy, dzięki paśmie 2.4 Ghz. Gwarantuje szybką prędkość i przyjemne pobieranie, wysyłanie plików, oglądanie filmów oraz stron internetowych. Router wifi to zdecydowanie szybka łączność poprzez wbudowanym 4 portom LAN. Zapewnia także szybką konfigurację połączenia internetowego, dzięki portowi WAN. Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej to 300 Mbps. Router posiada złącze USB i zasilacz zewnętrzny, a jego wymiary to 175x130x35 mm.

3

Router D-Link DIR-859

To router wifi zapewniający bardzo wysoką wydajność, dzięki swoim dwóm częstotliwością 2.4 Ghz oraz 5 Ghz do podstawowych i wymagających czynności. Wbudowany port USB zapewni szybkie udostępnienie korzystania z wielu urządzeń, bez konieczności podłączenia kabli z innych urządzeń. Router D-Link posiada 4 porty LAN, co gwarantuje szybką łączność przewodową z Internetem. Możliwość szybkiej konfiguracji, dzięki portowi WAN oraz przyśpieszone działanie internetu, które zapewnia Qos (Quality of Service). Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej to 1750 Mbps. Router wifi posiada zasilacz zewnętrzny, waży 302 g, a jego wymiary to 190x150x38 mm.

4

Router TP-Link Archer C50

Router wifi TP-Link Archer gwarantuje wysoką wydajność, dzięki częstotliwości 2.4 Ghz oraz częstotliwości 5 Ghz. Szybka konfiguracja połączenia internetowego, dzięki wbudowanemu portowi WAN, a także router gwarantuje szybką łączność przewodową z Internetem, którą zapewniają 4 porty LAN. Co więcej, przyśpieszone działanie Internetu, dzięki QoS, który optymalizuje i ustala priorytety łącza i zapewnia szybkie przeglądanie stron oraz transfer plików. Router posiada antenę zewnętrzną. Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej wynosi 1167 Mbps. Router o wymiarach 183x124x32 mm.

5

Router Asus RT-AC52U

Router wifi zapewnia Wam wysoką jakość i wydajność, dzięki dwóm częstotliwością 2.4 Ghz oraz 5 Ghz, przez co o wiele łatwiej wykonywać częstotliwości, które wymagają większego transferu. Przeglądanie stron internetowych oraz pobieranie czy wysyłanie plików jednocześnie to już żaden problem. Router posiada 4 porty LAN, port USB oraz WAN. O wiele bardziej przyśpieszone działanie Internetu gwarantuje QoS. Prędkość maksymalna transmisji bezprzewodowej wynosi 733 Mbps. Co więcej router posiada antenę wewnętrzną. Jego możliwości to obsługa zewnętrznych modemów 3G, przycisk reset oraz obsługa WPS. Wymiary to 188x146x26 mm.

6

Router TP-Link TD-W8960N

Router TP-Link to szybka praca w paśmie 2.4 Ghz, przez co możecie oglądać filmy, przeglądać różne strony internetowe oraz pobierać, jak i przesyłać pliki. To router wifi o 4 portach LAN, porcie WAN, dzięki któremu szybko skonfigurujecie połączenie Internetowe. Posiada antenę zewnętrzną, a maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej wynosi 300 Mbps. Router posiada zasilacz zewnętrzny, kabel sieciowy RJ45, kabel telefoniczny RJ11 oraz splitter ADSL. Jego wymiary to 200x140x28 mm. Dodatkowa funkcja Guest network umożliwia Wam utworzenie dodatkowej sieci bezprzewodowej dla gości.

Routery ranking. Pomożemy Wam wybrać najlepszy

Szukacie niezawodnego routera? Nie wiecie, jaki router wifi jest tym najlepszym? Koniecznie sprawdźcie proponowaną ofertę i zapoznajcie się z urządzeniami naszych partnerów. Dzięki nam dowiecie się wszystkiego odnośnie najchętniej kupowanych przez Internautów modeli routerów, poznacie ich wymiary, najważniejsze funkcję, możliwości oraz proponowane ceny. Klikając w dowolny wybrany przez Was router, macie możliwość złożenia zamówienie i zakupu najlepszego modelu. Bez wątpienia, każdy z Was zgodzi się z faktem, że routery ranking to wyjątkowa pomoc i wszystkie informacje w jednym miejscu. Świetny router zapewni wam doskonały przepływ pakietów do Serwera VPS i innych hostingów.

Pamiętajcie, że sama cena routera wifi to nie wszystko!

Przy wyborze odpowiedniego routera bardzo ważnym elementem jest obsługiwany w nim standard Wi-Fi. Gdy poznacie nasze routery wifi ranking zobaczycie, że przeważnie stosunkowo tańsze modele oferują Wam nie tylko niską cenę urządzenia ale także niższy poziom Mb/s w granicach 150-300 Mb/s. Natomiast droższe i co za tym idzie lepsze modele routerów gwarantują Wam wydajność sięgającą do ponad 2000 Mb/s. Zastanawiacie się więc, jaki router wifi wybrać? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym profesjonalnym rankingiem oraz do przeczytania ofert najlepszych, dostępnych na rynku routerów.

Nasz ranking routerów wifi to zdecydowane ułatwienie w wyborze głównego elementu każdej sieci domowej. To ważne, by wybrać dobry router, ponieważ cała komunikacja na obszarze sieci bezprzewodowej przechodzi przez routery wifi. Dzięki temu, każde podłączone do nich urządzenia mogą swobodnie komunikować się ze sobą oraz z dostępnym światem zewnętrznym. Już teraz poznajcie ranking routerów bezprzewodowych widniejącym na naszej stronie internetowej. To szybki i łatwy sposób na zakup odpowiedniego routera zarówno do Waszego domu, jak i biura.

Router wifi ranking – podsumowanie

Jak zapewne zauważyliście każdy router na samym początku wydaje się być taki sam. Jednak, gdy przyjrzymy im się nieco bliżej pojawia się wiele różnić, o których warto wiedzieć zanim zdecydujecie się na zakup. To przede wszystkim różnica w standardach sieci, przesyłaniu i prędkości danych oraz, co najważniejsze w samej cenie, jaką posiada każdy model. Warto, więc zastanowić się wcześniej nad tym, ile posiadacie w domu urządzeń, z których korzystacie z Internetu. Jeśli jest to tylko laptop, to zakup lepszego, wyposażonego w nowoczesne funkcję routera będzie nieco zbędnym wydatkiem. Przemyślcie więc ile urządzeń w domu posiadacie, weźcie pod uwagę typ domu, w którym mieszkacie oraz to, jaki jest Wasz dostawca Internetu. Jaki router wifi wybrać, by sprawował się idealnie? Ranking routerów zdecydowanie odpowie Wam na to pytanie! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępną ofertą i przekierowania się na strony naszych partnerów w celu zakupu odpowiedniego modelu.