Ranking Lodówek 2024

Na pierwszy rzut oka wydawać się może, że zakup nowej lodówki jest prostym i mało skomplikowanym zadaniem. Z czasem jednak, zdajemy sobie sprawę, że wbrew pozorom nie jest to takie łatwe. By wybrać odpowiednie urządzenie, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z Was, potrzeba dużo czasu oraz zdobycia wiedzy w tej dziedzinie. Obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo ofert, w których znajdziecie nowoczesne lodówki, o każdej wielkości i pojemności. By zdecydować się na jedno urządzenie pasujące do Waszych potrzeb, warto zajrzeć do rankingu lodówek, lub skorzystać z naszego profesjonalnego zestawienia gdzie porównaliśmy kilka najchętniej kupowanych i pozytywnie ocenianych przez klientów urządzeń kuchennych. Gwarantujemy, że nasz ranking najlepszych lodówek pomoże Wam w wyborze wymarzonej, spełniającej wszystkie indywidualne wymagania lodówki, którą wraz z całą rodziną cieszyć się będziecie przez długi okres czasu. Zastanawiacie się więc, jaka lodówka jest najlepsza i która z nich pasuje do Waszej kuchni? Jeśli tak, to nie czekajcie ani chwili dłużej, tylko już teraz zapoznajcie się ze specjalnie przygotowaną dla Was ofertą.

Szukasz dobrej lodówki do zabudowy? Sprawdź polecane przez nas produkty dostępne w dedykowanym rankingu: Ranking lodówek do zabudowy

Ranking - Lodówki do domu i mieszkania

Nasz ranking lodówek został podzielony na dwie osobne części opisujące polecane produkty. Pierwsza część składa się z klasycznych, znanych wszystkim urządzeń, natomiast druga część to lodówki side by side ranking. Zapraszamy do zapoznania się z naszym rewelacyjnym zestawieniem lodówek wolnostojących, znanych i cenionych marek. Dowiecie się, jaka jest dobra lodówka, warta swojej ceny. Poznacie wszystkie najważniejsze informacje odnośnie wielkości, pojemności, klas energetycznych, wyposażeniu oraz nowoczesnych dostępnych funkcjach, które posiadają lodówki ranking. Z nami wybór odpowiedniego urządzenia kuchennego to już nie problem! W szybki i przejrzysty sposób odpowiecie na pytanie, jaka jest dobra lodówka pasująca do wnętrza Waszej kuchni.

1

Lodówka Samsung RB30J3000SA

To dobra lodówka Samsung o wymiarach 178 cm wysokości, 59,5 cm szerokości i 66,8 cm głębokości i wysokiej efektywności energetycznej A+. Posiada technologie No Frost, zapewniającą skuteczne chłodzenie bez szronu, Multi Flow oraz typ chłodzenia All Around Cooling, który sprawia, że chłód dociera do każdego zakamarka. Lodówka posiada także funkcję Power Freeze oraz wyświetlacz LED. Gwarantuje ona niski poziom hałasu, wynoszący 39 decybeli. Cechy tej chłodziarki to przede wszystkim pojemnik na jajka, warzywa, połka na nabiał, wino, butelki, wysuwaną półkę Easy Slide, składaną półkę, 4 półki z hartowanego szkła, szufladę Cool Select Zone oraz przenośny pojemnik prosto na stół. Główne cechy zamrażalnika to kostkarka, 3 szyflady, zdolność zamrażania 12 kg oraz funkcja Power Freeze. Lodówka Samsung to zdecydowanie stylowe, nowoczesne i precyzyjne wykonanie, które idealnie spisze się w każdej kuchni.

2

Lodówka Amica FK238.4

Chłodziarko – zamrażarka o klasie energetycznej A+, zapewniająca oszczędność energii aż do 20% i rocznym zużyciu energii 255 kWh. Co więcej gwarantuje ona automatyczne odszranianie chłodziarki, bez konieczności wcześniejszego opróżniania. Jej wymiary to 185 cm wysokości, 60 cm szerokości oraz 62 cm głębokości. Pojemność użytkowa chłodziarki wynosi 209 l, a zamrażarki 86 litrów. Chłodziarka posiada 5 balkoników, podstawkę na jajka, 2 pojemniki na warzywa i owoce, tacę szybkiego zamrażania, 4 półki z hartowanego szkła oraz 3 pojemne szuflady zamrażarki. Lodówki Amica to sprzęty o nowoczesnym designie, a ich szlachetny wygląd podkreśla symbol dobrego stylu. Poziom hałasu wynosi 41 dB, a funkcje dodatkowe to oświetlenie LED oraz Anti-Bacteria. Czas utrzymania zasilania w przypadku braku zasilania wynosi ok 20 godzin.

3

Lodówka Electrolux EN3852JO

Dobra lodówka Electrolux o inteligentnym systemie No Frost, wykorzystując technologię TwinTech z dwoma systemami chłodnego i wilgotnego powietrza dla górnej i dolnej komory. To duża lodówka o wymiarach 200,5 cm wysokości, 59,5 cm szerokości oraz 64,7 cm głębokości. Lodówka o klasie energetycznej A+ oraz rocznym zużyciu energii wynoszącym 323 kWh. Poziom hałasu wynosi 43 dB. Jej funkcje dodatkowe to alarm wizualny i dźwiękowy sygnalizujący wzrost temperatury, oświetlenie LED, wyświetlacz LCD, funkcje Action Freeze, Action Cool, elektroniczną regulację temperatury oraz dynamiczną cyrkulację powietrza. Pojemność użytkowa chłodziarki to 265 l, a zamrażarki 92 l. Chłodziarka posiada 2 pojemniki na warzywa i owoce, 1 półkę na butelki oraz 4 podstawowe półki. Zamrażarka zawiera 3 pojemniki oraz posiada zdolność zamrażania do 4 kg/24h. Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania wynosi 18 godzin.

4

Lodówka Bosch KGN36XL35

Wymiary lodówki Bosch wynoszą: 186 cm wysokości, 60 cm szerokości oraz 66 cm głębokości. Poziom hałasu to 41 dB, klasa energetyczna A++, a roczne zużycie energii wynosi 260 kWh. Lodówka posiada 2 termostaty oraz wiele dodatkowych funkcji, takich jak: VitaFresh, EasyAccess Shelf, VarioZone, oświetlenie LED oraz alarm optyczny i akustyczny w przypadku wzrostu temperatury. Zamrażarka posiada elektroniczną regulację temperatury, system multi Airflow, NoFrost, SuperVooling, SuperFreesing, Perfect Fit, AirFreshFilter, 3 pojemniki, zdolność zamrażania 14 kg/24h, pojemność użytkową 87 l oraz optyczną i dźwiękową sygnalizację otwartych drzwi. Chłodziarka posiada 1 pojemnik na warzywa i owoce, 1 półkę na butelki oraz 4 szklane półki. Pojemność użytkowa wynosi 237 l. Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania wynosi 16 godzin. To dobra lodówka o nowoczesnym i wygodnym designie.

5

Lodówka Siemens KG39NAI35

To dobra lodówka Siemens o klasie energetycznej A++ i rocznym zużyciu energii wynoszącym 273 kWh. Jej wymiary to 203 cm wysokości, 60 cm szerokości i 66 cm głębokości. Poziom hałasu chłodziarko – zamrażarki wynosi 39 dB. Lodówka posiada 2 termostaty, a położenie zamrażarki znajduje się na dole urządzenia. Funkcje dodatkowe to przede wszystkim system NoFrost, oświetlenie LED, kalendarz zamrażania żywności, Antifingerprint, wyświetlacz cyfrowy, alarm optyczny i akustyczny przy wzroście temperatury, elektroniczną regulację temperatury, Multi Air Flow, AirFlesh oraz sygnalizacja otwartych drzwi. Chłodziarka zawiera 1 pojemnik na warzywa, 1 półkę na butelki, 4 szklane półki i pojemność użytkową wynoszącą 279 l. Zamrażarka natomiast posiada 3 pojemniki i pojemność użytkową 87 l. Urządzenie gwarantuje szybkie zamrażanie oraz szybkie chłodzenie. Czas utrzymania temperatury bez zasilania wynosi ok 16 godzin. To zdecydowanie dobra lodówka, o rewelacyjnym i nowoczesnym wyglądzie, idealnie pasująca do każdego wystroju kuchni.

Ranking lodówek side by side

Jeśli posiadacie liczną rodzinę lub zwyczajnie potrzebujecie przestronnego modelu, który bez problemu pomieści wszystkie produkty koniecznie zapoznajcie się z ofertą lodówki side by side ranking. To zazwyczaj dwudrzwiowe chłodziarko – zamrażalki, których pojemność jest dwukrotnie większa od tradycyjnych, znanych wszystkim lodówek. Na rynku dostępne jest wiele modeli z różnymi dodatkowymi funkcjami. Wybraliśmy dla Was kilka nowoczesnych urządzeń, które z pewnością spełnią Wasze oczekiwania. Pragniecie dowiedzieć się, jaka jest dobra lodówka idealna dla dużej rodziny? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pomocną ofertą, jaką są lodówki side by side ranking.

1

Lodówka side by side Beko GNE114631

Lodówka o klasie energetycznej A+, co gwarantuje bardzo niskie zużycie energii. Posiada system NoFrost, technologię Active Fresh Blue Light, komorę Multizone, funkcję szybkiego mrożenia, filtr antyzapachowy oraz energooszczędne oświetlenie LED. Poziom hałasu lodówki wynosi 43 dB. Chłodziarka zawiera 4 pojemniki na warzywa i owoce oraz 3 szklane półki. Zamrażarka posiada 6 pojemników, a zdolność zamrażania w ciągu 24 godzin, wynosi 13 kg. Jej wymiary to 182 cm wysokości, 92 cm szerokości oraz 72 cm głębokości. Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania to 15 godzin.

2

Lodówka side by side Electrolux EAL6140WOU

Lodówka side by side z bezszronowym systemem NoFrost, o klasie energetycznej A+. Sterowanie elektroniczne. Ma 177 cm wysokości, 91,2 cm szerokości i 73,5 cm głębokości. Posiada dwie bardzo wysokie i głębokie szuflady na świeżą żywność, szufladę o zmiennej temperaturze oraz oszczędne oświetlenie LED i wyświetlacz LCD. Dzięki tej lodówce możecie na bieżąco orzeźwiać swoich znajomych schłodzonymi napojami z kostkami lodu. Co więcej, bez otwierania drzwi macie ciągły dostęp do przechowywanej w niej napojów, dzięki okienku Home Bar. Jej poziom hałasu wynosi 44 dB. Lodówka posiada podłączenie do bieżącej wody oraz powłokę Antifingerprints. Roczne zużycie energii wynosi 442 kWh, a czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania to 4 godziny.

3

Lodówka side by side Samsung RS7528THCSL

To dobra lodówka Samsung o wymiarach 178,9 cm wysokości, 91,2 cm szerokości i 75,4 cm głębokości. Jej sterowanie jest elektroniczne. Poziom hałasu wynosi 39 dB, posiada 2 termostaty i 1 agregat. Dodatkowe funkcje do system NoFrost, Multiflow i Twin Cooling System. Chłodziarka posiada 2 pojemniki na warzywa i owoce oraz 5 szklanych półek, natomiast zamrażarka zawiera 2 pojemniki, o łącznej pojemności użytkowe 211 l. To lodówka o klasie energetycznej A+ i rocznym zużyciu energii wynoszącym 399 kWh. Czas utrzymania temperatury bez zasilania wynosi 12 godzin.

4

Lodówka side by side Liebherr SBSes 7353

Jaka lodówka jest pojemna i idealna dla dużej rodziny? To zdecydowanie chłodziarko zamrażarka Liebherr o wymiarach 185,5 cm wysokości, 121 cm szerokości oraz 63 cm głębokości. To urządzenie o klasie energetycznej A+ i rocznym zużyciu energii wynoszącym 431 kWh. Czas utrzymania temperatury w czasie braku zasilania wynosi maksymalnie 25 godzin. Jej poziom hałasu wynosi 42 dB. Posiada 4 termostaty i 2 agregatory. Zawiera nowoczesne sterowanie MagicEye, dzięki czemu łatwo można nastawić wszystkie potrzebne funkcje. Wewnątrz chłodziarko – zamrażarki znajduje się 5 szklanych półek, 6 półek klasycznych, 1 pojemnik na warzywa i owoce oraz 1 pojemnik na butelki. Co więcej lodówka posiada winiarkę. Zamrażarka posiada 4 pojemniki oraz pojemność użytkową 115 l. Urządzenie charakteryzuje system NoFrost, automatyczna kostkarka IceMaker, PowerCooling, SmartSteel, TelescopicRails oraz SoftSystem. W urządzenie wbudowany jest alarm otwartych drzwi i wzrostu temperatury oraz dbając o bezpieczeństwo producent zamontował dla was zabezpieczenie przed dziećmi.

5

Lodówka side by side Electrolux EAL6142BO

To dobra lodówka o wymiarach 177 cm wysokości, 91,2 cm szerokości i 73,5 cm głębokości. Lodówka posiada klasę energetyczną A+ i roczne zużycie energii wynoszące 442 kWh. Czas utrzymania temperatury w czasie braku zasilania wynosi 4 godziny. Jej poziom hałasu wynosi 44 dB, posiada 1 termostat oraz 1 agregat. Chłodziarko-zamrażarka typu Side by Side posiada sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem, dystrybutorem wody oraz dostępnością lodu. Jej pojemność użytkowa wynosi 527 l. Lodówka wyposazona jest w balkoniki na drzwiach, szklane półki z możliwością łatwej regulacji, 3 pojemniki do warzyw i owoców. Pojemność zamrażalki wynosi 179 l, posiada szklane półki balkoniki, 2 szuflady z przezroczystym frontem. Główne funkcje oraz technologie to system NoFrost, dzięki czemu lodówka nie wymaga rozmrażania, wyświetlacz LCD, oświetlenie LED w obu komorach, podłączenie do bieżącej wody oraz powłokę Antifingerprints. Jej atutem jest natychmiastowy dostęp do napojów, bez otwierania chłodziarki, dzięki okienkowi Home Bar. Urządzenie posiada nowoczesny dozownik lodu, przez co możecie w każdej chwili poczęstować gości schłodzonym napojem. To gwarancja profesjonalizmu i wyjątkowego wyglądu, dzięki czemu pasuje ona do każdej kuchni.

Ranking lodówek no frost

Lodówki no frost ranking to urządzenia ze specjalnym systemem, dzięki któremu w wybranej przez Was lodówce nie osadza się szron, co powoduje, że nie trzeba jej rozmrażać. Lodówki z systemem no frost charakteryzują się ciągłą wymianą powietrza, które osusza wnętrze urządzenia. To z pewnością świetne rozwiązanie, gwarantujące ogromne ułatwienie i oszczędność cennego czasu. Ranking lodówek no frost sprawi, że Wasze urządzenia będą nieoblodzone, a zakupione i przechowywane w lodówce produkty nie przymarzną do siebie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym rankingiem i zakupu nowoczesnych, dostępnych na rynku lodówek znanych marek. Ranking lodówek no frost to nic innego, jak gwarancja wysokiej jakości i zadowolenia klientów.

Lodówki no frost ranking

Jak zapewne zauważyliście, każda z powyższych lodówek, które zaoferować Wam może nasz ranking lodówek, to nowoczesne urządzenia bezszronowe, posiadające system No Frost. Pozwalają one na odejście od czasochłonnego rozmrażania, dzięki czemu posiadanie w domu każdej lodówki no frost ranking to sama przyjemność i gwarancja lepszego utrzymania czystości wewnątrz urządzenia. Mogą one wiązać się nieco z droższymi kosztami niż klasyczne i standardowe lodówki, natomiast zakup jej to bardzo dobre i mądre rozwiązanie. Zastanawiacie się więc nad zakupem lodówki z takim systemem? Jeśli tak, serdecznie zapraszamy na nasz profesjonalny ranking lodówek no frost.

Lodówki energooszczędne -z nami dowiecie się która zużywa najmniej energii!

Jak dobrze wiecie lodówki to urządzenia, których obowiązkiem jest praca 24 godziny na dobę. Przez to prawdą jest, że lodówki energooszczędne ranking to z pewnością urządzenia dbające o wasz portfel oraz środowisko. Warto więc przejść z klasycznej lodówki na nowoczesne urządzenia kuchenne, o najwyższej klasie energetycznej i zapoznać się z ofertą, jaką są lodówki a++ ranking. Jeżeli interesuje Was dobra lodówka, a waszym największym priorytetem jest niskie zużycie energii, to nie czekajcie ani chwili dłużej, tylko już teraz zapoznajcie się z urządzeniami naszych partnerów, jakimi są lodówki energooszczędne ranking. To szybki i łatwy dostęp do dostępnych na rynku modeli, znanych i polecanych marek.

Ranking najlepszych lodówek – podsumowanie

To, jaką wybierzecie lodówkę zależeć może tylko i wyłącznie od Was samych. Jedni z Was sugerują się przystępną ceną, liczbą dostępnych funkcji, a inni stanowczo patrzą na markę oraz model urządzenia. Dzięki nam możecie w prosty i łatwy sposób zapoznać się z najpopularniejszymi modelami lodówek, dowiedzieć się, jaka lodówka jest najlepiej dostosowana do Waszych indywidualnych potrzeb, jak i całej rodziny. W jednym miejscu poznacie różnice dostępnych na rynku chłodziarko – zamrażalek, dzięki podziale na ranking lodówek klasycznych oraz ranking lodówek side by side. Interesuje Was, jak najwięcej informacji odnośnie każdego modelu i pragniecie poznać wszystkie dostępne funkcje wraz z ceną urządzenia? Odpowiedź na te pytania znajdziecie w naszej ofercie, którą jest ranking lodówek. Gwarantujemy, że razem z nami dokonacie przemyślanego i trafionego zakupu!