Płyty indukcyjne ranking

Płyty indukcyjne coraz częściej stają się elementem wyposażenia Waszych kuchni. Z klasycznych kuchenek gazowych i elektrycznych, przechodzicie na nowoczesną i elegancką wersję, jaką są płyty indukcyjne. To nie tylko ułatwienie podczas gotowania ale także widoczna poprawa wizualna Waszych kuchni. Co prawda cena tych urządzeń jest nieco wyższa od tradycyjnych kuchenek, natomiast dzięki swoim funkcjom zdecydowanie zużywają mniej energii. Są o wiele bardziej komfortowe i z pewnością lepiej utrzymać je w czystości. Warto więc przemyśleć zakup nowoczesnych płyt indukcyjnych w czasie remontowania kuchni, przeprowadzki, czy z powodu wymiany kuchenki na lepszą.

Ranking płyt indukcyjnych - jaką indukcje wybrać?

Nasza oferta jaką jest ranking płyt indukcyjnych pomoże Wam wybrać najlepsze z dostępnych na rynku urządzeń, które perfekcyjnie spiszą się w Waszej kuchni. Płyty indukcyjne ranking to najważniejsze informację i odpowiedź na pytanie, jaka płyta indukcyjna jest tą najlepszą. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższą przygotowaną specjalnie dla Was ofertą.

Płyty indukcyjne ranking

Każda płyta indukcyjna ranking dostępna w naszej ofercie zapewnia Wam oszczędność czasu oraz energii. To także gwarancja bezpieczeństwa użytkownika i osób przebywających w pobliżu. Już teraz dopasujcie do kuchni swoją wymarzoną płytę indukcyjną i cieszcie się smakiem przygotowanych na niej potraw. To sześć wybranych przez nas urządzeń, które według opinii klientów cieszą się długą rewelacyjną jakością. Nie może zabraknąć ich w Waszej kuchni!

1

Płyta indukcyjna Samsung NZ64F3NM1AB

To płyta indukcyjna o bardzo eleganckiej i wyrafinowanej stylistyce, która rewelacyjnie sprawdzi się w nowoczesnej kuchni. Z nią gotowanie to przyjemność i radość. Jej podstawowe funkcje to wygodne sterowanie przy pomocy inteligentnego panelu dotykowego, monitorowanie najważniejszych informacji na czytelnym wyświetlaczu LED, przyspieszenie gotowania dzięki funkcji Booster oraz świetny Timer, który automatycznie wyłączy wskazane pole grzejne. To płyta indukcyjna o ceramicznej powierzchni. Płyta sama rozpoznaje wielkość i obecność garnka oraz posiada 4 pola grzewcze. Szerokość wynosi 59 cm, głębokość 57 cm, a wysokość to 52 cm. Moc przyłączeniowa wynosi 7200W.

Szukasz opinii lub większej ilości informacji? Sprawdź szczegóły produktu

2

Płyta indukcyjna Whirlpool ACM 808

Płyta Whirlpool ACM 808 z niezależnym sterowaniem dotykowym, posiada wskaźnik opadania ciepła. Funkcja EcoBooster umożliwia Wam zagotowanie wody i utrzymanie jej w stanie wrzenia, nie dopuszczając do jej wykipienia, zmniejszając zużycie energii. Wymiary płyty to 58x5,6x51 cm. Moc przyłączeniowa wynosi 7,2 kW, a napięcie zasilania to 230, 400 V. Posiada 4 pola grzewcze. Dodatkowe funkcje to sterowanie sensorowe, timer, włącznik główny. Co więcej płyta indukcyjna posiada blokadę przed przypadkowym uruchomieniem, dbając w ten sposób o bezpieczeństwo użytkownika.

3

Płyta indukcyjna Amica PI6140WTU

To płyta indukcyjna posiadająca funkcję Power Booster, która zwiększa moc grzania, pozwalając na szybsze przygotowanie potraw oraz funkcję Pro Baby, zapewniającą pełną ochronę przed włączeniem urządzenia przez Wasze dziecko. Nawet podczas gotowania i tuż po jego zakończeniu płyta indukcyjna pozostaje zimna, a temperatura podnosi się tylko we wnętrzu garnka. Posiada także wskaźnik ciepła resztkowego każdego z czterech pól indukcyjnych. Zawiera timer, umożliwiający zaprogramowanie czasu. Indukcja sama rozpoznaje obecność oraz wielkość garnka. Jej wymiary to 57,6x5,5x51,8 cm. Moc przyłączeniowa to 7,4 kW, a napięcie zasilania wynosi 230, 400 V.

4

Płyta indukcyjna Electrolux EHH16340FK

Zapewnia profesjonalną szybkość oraz bezpieczeństwo. Nowoczesna technologia indukcyjna z chłodną w dotyku i łatwą w czyszczeniu powierzchnią, jaką jest szkło ceramiczne. Wszystkie zabrudzenia łatwo zetrzeć szmatką. Możecie przyspieszyć gotowanie, dzięki funkcji zwiększenia mocy, która zapewnia dodatkowy dopływ ciepła. Co więcej płyta posiada funkcję wykrywania obecności naczynia na polu grzejnym, które włączają się tylko wtedy, gdy postawi się na nich naczynie. Wskaźniki ciepła resztkowego, informują o polach, które są gorące. Indukcja zawiera 4 pola grzewcze, wymiary 59x5,5x52 cm oraz moc przyłączeniową 7,4 kW. Zawiera timer, sygnał dźwiękowy końca pracy oraz blokadę przed przypadkowym uruchomieniem.

5

Płyta indukcyjna Bosch PVS651FC1E

Płyta indukcyjna Bosch to ogromna funkcjonalność. Została wykonana ze szkła ceramicznego z oszlifowanymi krawędziami. Płyta sterowana jest dotykowo, przedni panel sterujący gwarantuje łatwe i intuicyjne gotowanie. Posiada 4 pola grzewcze oraz funkcje, takie jak rozpuszczanie czy wolne gotowanie lub timer, wskaźnik pracy pól i elektroniczne rozpoznawanie obecności naczyń. Płyta posiada strefę FlexiCook, która oferuje wygodę i komfort gotowania, bez względu na wielkość garczków, ponieważ system sam, automatycznie wykrywa umieszczone naczynia. Napięcie zasilania wynosi 230 V, a moc przyłączeniowa wynosi 7200 W. Indukcja zawiera zabezpieczenie przed dziećmi. Jej wymiary to 58x5,6x51 cm.

6

Płyta indukcyjna Whirlpool ACM 829

Płyta indukcyjna z funkcjami, takimi jak PowerBoost zapewniająca więcej mocy, co przyspiesza gotowanie oraz funkcję DirectSelect, gdzie intuicyjny panel sterowania wybiera sfery gotowania i ustawia dokładny poziom mocy. Indukcja posiada praktyczny wskaźnik zużycia energii oraz funkcję QuickStart i ReStart, czyli możliwość szybkiego uruchomienia i wznowienia. Zawiera cztery pola grzewcze, wyświetlacz cyfrowy, sygnał dźwiękowy zakończenia pracy, timer i funkcję krótkiego czyszczenia. Wykonanie płyty posiada ozdobny szlif z przodu i na bokach. Wymiary to 59,2x5,1x52,2 cm. Moc przyłączeniowa płyty indukcyjnej wynosi 6900 W, a napięcie zasilania to 220-240 V.

Płyta indukcyjna ranking. Poznajcie zalety i cieszcie się jakością urządzenia

Jeśli jesteście pasjonatami gotowania, a swój wolny czas przeznaczacie na gotowanie i tworzenie wyjątkowych potraw, to ranking płyt indukcyjnych jest właśnie dla Was! W naszej ofercie dostępne są urządzenia znanych i cenionych marek, dzięki którym gotowanie stanie się przyjemnością. To proste i nowoczesne urządzenia, które zestawiliśmy dla Was w wyjątkowym rankingu. Gwarantujemy, że wybierzecie dla siebie najlepszą płytę indukcyjną dostosowaną do własnych, indywidualnych potrzeb. Serdecznie zapraszamy do zakupu produktów naszych partnerów. To szybkie i bezpieczne zakupy w jednym miejscu.

Płyta indukcyjna jaka warta swojej ceny?

Warto pamiętać o tym, że płyty indukcyjne ranking są droższe od klasycznych i znanych wszystkim kuchenek elektrycznych lub gazowych. Jednak ich wyższa cena wiąże się z lepszą jakością oraz nowoczesnymi technologiami. By kupić odpowiednią płytę warto zastanowić się wcześniej nad odpowiednim rozmiarem, kształtem, ilością pól grzewczych oraz dodatkowymi funkcjami. To ważne, ponieważ im więcej dodatkowych funkcji, tym wyższa cena urządzenia. Natomiast standardowa szerokość płyt indukcyjnych mieści się w przedziale 58-60 cm. Płyta indukcyjna jaka idealna i warta swojej ceny? To wszystko zawiera nasz ranking płyt indukcyjnych.

Razem z nami dowiecie się, jaka płyta indukcyjna pasuje do Waszej kuchni

Każda płyta indukcyjna ranking posiada wiele zalet. To przede wszystkim większe bezpieczeństwo niż w klasycznych kuchenkach, gdzie mamy styczność z płomieniami. Są ekonomiczne, dzięki ogrzewaniu tylko naczynia, a nie całej płyty, powodując zużycie mniejszej ilości energii. Posiadają także wiele nowoczesnych i przydatnych funkcji, które z pewnością ułatwią Wam gotowanie. Płyty indukcyjne ranking dostępne są zazwyczaj w dwóch wariantach kolorystycznych oraz w rewelacyjnym i chętnie wybieranym designie. Powoduje to, że każdy z Was może wybrać najlepszą dla siebie płytę indukcyjną, dopasowując ją do wnętrza kuchni.

Płyta indukcyjna jaka najlepsza?

Jeśli zapoznaliście się z naszą ofertą, jaką są płyty indukcyjne ranking wiecie, że na rynku dostępnych jest wiele ofert znanych z urządzeń RTV i AGD marek. Jednak najbardziej rozpoznawalne i chętnie wybierane przez klientów płyty indukcyjne to urządzenia marki Amica, Samsung, Whirlpool, Bosch czy Electrolux. Każdy ich produkt znajdziecie w przejrzystym rankingu, który przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Was. Poznacie stan techniczny, cenę oraz najważniejsze funkcje jakie posiadają opisane płyty indukcyjne. To zdecydowanie ogromne ułatwienie i oszczędność czasu, gwarantująca możliwość wyboru spośród nowoczesnych i najlepszych płyt indukcyjnych dostępnych na rynku. Płyta indukcyjna jaka najlepsza? Z nami takie pytanie to już nie problem!

Najważniejsze parametry płyty indukcyjnej. Na co zwrócić szczególną uwagę?

Popularność płyt indukcyjnych stale wzrasta, co wiążę się z coraz to częstszym wyborem tych nowoczesnych urządzeń. Nic w tym dziwnego, ponieważ płyty indukcyjne są o wiele bardziej komfortowe i dostosowane do wszystkich indywidualnych potrzeb niż tradycyjne kuchenki ze znanymi wszystkim palnikami. Warto więc zdecydować się na nowoczesne urządzenie AGD i wybrać dobrą płytę indukcyjną idealnie pasującą do wnętrza Waszej kuchni. To, jaką wybierzecie zależy tylko i wyłącznie od Was samych, jednak warto wcześniej pamiętać o zapoznaniu się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi zakupu. Składają się na nie przede wszystkim parametry poszczególnych płyt indukcyjnych, które pomogą Wam wybrać urządzenie idealnie pasujące do Was i spełniające w stu procentach Wasze potrzeby. Wielkość, ilość pól grzewczych, rodzaj płyty i oszczędność energii, to jedne z nielicznych parametrów, które koniecznie musicie poznać. Szukacie dobrej płyty indukcyjnej i zastanawiacie się na co zwrócić uwagę przed jej ostatecznym zakupem? Pomożemy Wam wybrać najlepszy model płyty grzewczej, z którym bez wątpienia Wasze potrawy nabiorą wyjątkowego i nowego smaku.

By dobrać najlepszy model nowoczesnej płyty indukcyjnej, koniecznie zapoznajcie się z wielkością omawianego sprzętu kuchennego. Mamy na myśli szerokość oraz liczbę pól grzewczych. Większość z nich jest podobna wielkością do tradycyjnych kuchenek, przez co posiadają zazwyczaj 60 centymetrów oraz cztery pola grzewcze o różnej wielkości. To z pewnością najlepsze i uniwersalne rozwiązanie, pasujące do dużych pomieszczeń oraz osób, które uwielbiają spędzać sporo czasu w kuchni. Oczywiście warto zaznaczyć, że na rynku dostępne są również większe modele płyt indukcyjnych, które wyposażone zostały aż w osiem pól grzejnych. Dla mniejszych miłośników gotowania stworzone zostały niewielkie płyty o wymiarach 30 centymetrów, na których znajdziecie tylko dwa palniki. To świetne i komfortowe rozwiązanie dla osób posiadających małą kuchnie, a gotowanie jest dla nich zdecydowanie rzadkością. Decydując się na zakup takiego urządzenia AGD pamiętajcie także o tym, że płyty różnią się od siebie funkcjami. Iż są one ciągle unowocześniane, oferują Wam szereg nowych i ciekawych udogodnień. Mamy na myśli moc grzania, możliwość połączenia ze sobą kilku pól grzewczych, programowanie czasu pracy płyty, a nawet w zdecydowanie najnowszych przypadkach możecie mieć do czynienia ze zdalnym sterowaniem za pomocą swojego smartfona. W przypadku rodzaju płyty indukcyjnej możecie zdecydować się na wolnostojący sprzęt AGD, płytę indukcyjną do zabudowy lub macie możliwość zainwestować w mobilną płytę na 1 lub 2 palniki. Szereg udogodnień i coraz to bardziej rozwijająca się technologia pozwalają na ciągłe zmiany w urządzeniach AGD, przez co najlepszym rozwiązaniem jest wybór płyty grzewczej z dostępnymi nowoczesnymi funkcjami. Dzięki temu możecie pozwolić sobie na wiele eksperymentów kulinarnych, ciesząc się wyjątkową i smaczną potrawą.

Jakie garnki kupić do płyty indukcyjnej?

Planujecie wymienić swoją starą kuchenkę na nowoczesną i bardziej komfortową płytę indukcyjną? Jeśli tak, pamiętajcie o konieczności zakupu specjalnych naczyń kuchennych, w których będziecie mogli przygotować swoje ulubione potrawy dla całej rodziny. Są to garnki ferromagnetyczne, które bez dwóch zdań stanowią podstawę podczas pracy płyty indukcyjnej. Zastanawiacie się dlaczego obowiązkiem jest zakup specjalnych naczyń? Pomożemy Wam odpowiedzieć na to pytanie, przez co bez problemu przyrządzicie wszystkie dania w mgnieniu oka.

Podstawową i zarazem najważniejszą cechą specjalnych garnków do indukcji, jest fakt, że są one wykonane z metalu ferromagnetycznego, który sam przyciąga magnes. Przez to więc nieodpowiednie jest używanie garnków ze stali szlachetnej, szkła, miedzi lub aluminium. To bardzo istotny element w czasie zakupu nowej kuchni indukcyjnej, na który warto zwrócić uwagę już na samym początku. Specjalne stworzone garnki do płyt indukcyjnych dostępne są zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Nie ma więc problemu z rozpoznaniem oraz zakupem właściwych naczyń kuchennych, ponieważ producenci dokładnie oznaczyli opakowanie garczków lub samo naczynie, specjalnym znakiem, pozwalającym Wam szybko rozpoznać, które z naczyń nadaje się do płyty indukcyjnej.

Zastanawiacie się, ile wynosi cena za naczynia kuchenne stworzone do płyty indukcyjnej? Otóż najlepszym rozwiązaniem jest zakup całego zestawu garnków, co może się wiązać z większymi kosztami. Nie jest to rozwiązanie dla wszystkich, natomiast komplet naczyń z pewnością ułatwi Wam gotowanie wszystkich ulubionych potraw. Zestaw najpotrzebniejszych garnków do płyt indukcyjnych mieści się w przedziale od 200 do 500 złotych, co z pewnością jest rozwiązaniem dla miłośników spędzania wolnego czasu w kuchni. Dla osób u których gotowanie nie jest mocną stroną, polecamy zakup kilku podstawowych garnków wraz z patelnią, które w stu procentach wystarczą oraz zaspokoją Wasze wszystkie potrzeby.