Ranking

Szczoteczki soniczne ranking 2017/2018

Nikomu nie trzeba przypominać o tym, że mycie zębów to podstawa. Problem jednak pojawia się w wyborze dobrej szczoteczki. Szczoteczka soniczna to nic innego, jak szczoteczka dźwiękowa, której mechanizm działania polega na tym, że fala emitowana przez dźwięk powoduje drganie we włóknach szczoteczki. Tworzy tym mikrobąbelki, które uderzając w czasie mycia o powierzchnie zębów, usuwają skutecznie płytkę nazębną. Szczoteczki soniczne ranking to bez wątpienia najlepsze i idealne szczoteczki dla Waszych zębów. Rewelacyjnie wyczyszczą i wybielą one zęby nawet te, ciężko dostępne dla klasycznych szczoteczek manualnych. Zapraszamy Was do zapoznania się z przygotowaną na naszej stronie ofertą, jaką jest szczoteczka soniczna ranking. Gwarantujemy, że szczoteczki soniczne opinie pozwolą Wam wybrać najlepszą, spełniającą Wasze wymagania szczoteczkę.

Szczoteczka elektryczna czy szczoteczka soniczna - ranking

Co więcej, przygotowaliśmy także ranking szczoteczek elektrycznych, który przeczytać możecie klikając w link: Ranking szczoteczek elektrycznych. Dzięki naszemu zestawieniu z pewnością wybór idealnej i dobrej szczoteczki elektrycznej nie będzie już żadnym problemem.

1

Szczoteczka soniczna Philips HX 6971

Czyszczenie soniczne zapewnia lepsze rezultaty. To szczoteczka dopasowująca się do potrzeb jamy ustnej każdego z Was. Gwarantuje zaawansowane czyszczenie zębów i dziąseł. Soniczna szczoteczka do zębów posiada 3 tryby, które umożliwiają skuteczniejsze czyszczenie: tryb wybielania, dokładnego 2 minutowego czyszczenia oraz tryb masażu, 1 główkę szczoteczki DiamondClean oraz stację dezynfekującą UV. Z tą szczoteczką poprawa zdrowia dziąseł w zaledwie 2 tygodnie. Usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka. Co więcej delikatnie zwiększa moc w ciągu pierwszych 14 szczotkowań, aby każdy z Was mógł oswoić się ze sposobem działania szczoteczki elektrycznej sonicznej Philips Sonicare.

Szukasz opinii lub większej ilości informacji? Sprawdź szczegóły produktu

2

Szczoteczka soniczna Panasonic EW1031

Szczoteczka soniczna posiada zasilanie akumulatorowe oraz dwa rodzaje ruchów: rotacyjny i soniczny. 26.000 drgań na minutę umożliwia usuwanie kamienia nazębnego oraz poprzez drgania masuje delikatnie dziąsła, co zwiększa ich ukrwienie. System mikro szczoteczek z nowoczesnym włosiem na końcówce szczoteczki sprawia, że dociera ona do miejsc w uzębieniu, gdzie tradycyjne szczoteczki nie dają sobie rady. To niezawodne urządzenie o nowoczesnym i eleganckim designie. Technologia z wykorzystaniem nowej techniki sonicznej, zapewnia lepszą higienę jamy ustnej.

Szukasz opinii lub większej ilości informacji? Sprawdź szczegóły produktu

3

Szczoteczka soniczna Philips HX 6511

To soniczna szczoteczka o zasilaniu akumulatorowym. Zapewnia wyjątkowy, dynamiczny sposób czyszczenia, docierając między zęby i wzdłuż linii dziąseł. Usuwa więcej płytki nazębnej, posiada 1 główkę szczoteczki oraz 1 tryb. Szczoteczek Philips możecie używać bezpiecznie na aparatach ortodontycznych, wypełnieniach, koronach i lakierze oraz przy odsłoniętych szyjkach zębowych. Posiada 2-minutowy zegar, który ułatwia przestrzeganie zalecanego przez lekarzy czasu szczotkowania zębów. Jej wygięta szyjka ułatwia dotarcie do tylnych zębów. Zawiera także program łatwego startu, który delikatnie zwiększa moc pracy w ciągu pierwszych 14 szczotkowań.

Szukasz opinii lub większej ilości informacji? Sprawdź szczegóły produktu

4

Szczoteczka soniczna AEG EZS 5664

To szczoteczka soniczna o zasilaniu akumulatorowym z wbudowanym sygnalizatorem czasu mycia. Szczoteczka soniczna do zębów AEG pozwala na dokładne i skuteczne czyszczenie zębów oraz usuwanie kamienia nazębnego. Jej 30 000 tysięcy ruchów na minutę zapewnia doskonałą efektywność działania. W zestawie znajdziecie 2 końcówki, które specjalnie oznaczono kolorowymi pierścieniami. Posiada wskaźnik stanu baterii oraz 1 stopień regulacji prędkości.

Szczoteczki soniczne ranking

Warto zwrócić uwagę, że włosie, jakie zawierają szczoteczki soniczne wykonuje ruch z bardzo dużą częstotliwością. Powoduje to, że szczoteczka soniczna dociera w trakcie pracy do przestrzeni międzyzębowych oraz do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej. Najlepsza szczoteczka soniczna ranking sprawi, że Wasz uśmiech stanie się świeży i zdrowy.

Soniczna szczoteczka do zębów. Wybierzcie z nami swoją ulubioną!

Obecnie na rynku macie do wyboru ogromną ilość urządzeń, jakimi są soniczne szczoteczki do zębów. To nie tylko duży wybór modeli ale także szczoteczki soniczne w wielu kategoriach cenowych. Korzyści z kupna urządzenia, jakim jest szczoteczka soniczna do zębów to zdrowsze i czystsze zęby, przywrócenie naturalnej bieli, usunięcie płytki nazębnej oraz dotarcie do miejsc, gdzie nie sięga zwykła szczoteczka manualna. Zapoznajcie się z naszą ofertą, jaką jest szczoteczka soniczna ranking oraz zachęcamy do zakupu produktu naszych partnerów. Pamiętajcie, że dostępne w ofercie szczoteczki soniczne opinie to wszystkie informacje w jednym miejscu i bez wychodzenia z domu!