Ubezpieczenie Grupowe Ranking

Ubezpieczenia grupowe towarzyszą nam dosłownie wszędzie. Z tym terminem spotkać możemy się zarówno w pracy, banku, jak i w szkole, do której uczęszcza Wasza pociecha. Na sam początek postaramy się wyjaśnić Wam, czym tak naprawdę są ubezpieczenia grupowe.

Aby można było mówić o jakiejkolwiek formie ubezpieczenia grupowego, jak sama nazwa wskazuję, potrzebna jest grupa ludzi. Do takich właśnie grup mogą należeć m.in. pracownicy różnych firm i zakładów, kredytobiorcy, pracownicy oraz uczniowie szkół, czy studenci poszczególnych uczelni. Jeśli dane grupy już istnieją, dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy ubezpieczającym, a ubezpieczycielem. Następnie umową zostają objęci członkowie poszczególnych grup. Główną i zdecydowanie najlepszą zaletą, jakie posiada ubezpieczenie grupowe jest zdecydowanie tańsza składka niż w indywidualnych przypadkach.

Ubezpieczenie Grupowe Ranking

Ubezpieczenie grupowe zazwyczaj kojarzyć się może z pewnym zakładem pracy, gdzie jest ono oferowane pracownikom oraz w niektórych przypadkach także członkom ich rodziny. Składki zazwyczaj po części opłaca pracodawca lub są one potrącane z pensji każdego ubezpieczonego. Pamiętajmy, że przystąpienie pracownika do tego rodzaju ubezpieczenia jest dobrowolne. Umowa jakie oferuje ubezpieczenie grupowe jest jedna, natomiast ubezpieczonych jest wielu.

By pomóc Wam w wyborze najlepszych firm ubezpieczeniowych, stworzyliśmy ranking ubezpieczeń grupowych. Dobrze wiecie, że propozycję jakie oferują nam poszczególne firmy ubezpieczeniowe są różne, a każda cecha ubezpieczenia jest na swój sposób inna. Dlatego więc nasz ranking ubezpieczeń grupowych pozwoli Wam zapoznać się z pewnymi, uniwersalnymi zasadami, jakie posiadają wspomniane ubezpieczenia grupowe.

1

PZU Ubezpieczenie Grupowe- dla pracowników

Firma PZU oferuje pracodawcom możliwość wybrania dwóch różnych typów ubezpieczeń grupowych dla swoich pracowników. Pierwszym wariantem jest produkt o nazwie „Pełnia Życia” to ubezpieczenie grupowe, do którego zawarcia potrzebujemy minimum 8 pracowników. Zaś drugim wariantem jest ubezpieczenie o nazwie „P Plus” stosowane w większych zakładach pracy, gdyż obejmuje ono minimum 30 osób. Do ubezpieczenia grupowego PZU mogą przystąpić osoby w wieku od 18 do 69 lat.

2

Allianz Z Rodziną Bezpieczniej- Otwarte grupowe ubezpieczenie na życie

Grupowe Ubezpieczenie Allianz umożliwia przystąpienie indywidualne i jest niezależne od ubezpieczenia pracowniczego. Ten produkt skierowany jest do osób, które ukończyły 16 rok życia, ale nie mają więcej niż 64 lata. Aspekty takie jak aktualnie wykonywana praca, forma zatrudnienia nie mają znaczenia w przystąpieniu do ubezpieczenia. Składki w ubezpieczeni grupowym Allianz zaczynają się od 15,50zł miesięcznie. Cena tej polisy jest dużo niższe niż indywidualne ubezpieczenie na życie, a zakres ubezpieczenia jest dużo szerszy. Zakres ochrony zawiera m.in. zgon ubezpieczanego w wyniku wypadku, zgon współmałżonka, zgon dziecka, wystąpienie poważnego zachorowania u dziecka lub współmałżonka. Dodatkowo otrzymamy pieniądze na i za leczenie szpitalne.

3

Ubezpieczenie Grupowe Warta - Ekstrabiznes.

Produkt firmy Warta, czyli ubezpieczenie grupowe Ekstrabiznes ma charakter inwestycyjne – ochronny. Jest on dostosowany do małych podmiotów gospodarczych zatrudniających minimum 3 pracowników, ale nie więcej niż 30. Takie rozwiązanie pozwala zapewnić ochronę pracownikom oraz ich rodzinom, ponieważ otrzymają oni pełną ochronę życia i zdrowia. Dodatkowo istnieje możliwość gromadzenia kapitału dla pracowników na dodatkową emeryturę. Produkt ubezpieczenia grupowego dostępny jest w dwóch wariantach – podstawowym oraz rozszerzonym. Podstawowa opcja obejmuje ryzyka związane tylko z pracownikiem, natomiast opcja rozszerzona pozwala również chronić życie i zdrowie rodzin pracowników.

4

Nationale Nederlanden Grupowa - Ochrona pracowników

Ubezpieczenie Grupowe od Nationale Nederlanden to ochrona dla Ciebie, jako przedsiębiorcy, dla Twoich pracowników oraz Waszych rodzin. Ochrona działa nie przerwanie 24 godziny na dobę. Niezależnie od tego czy jesteś w pracy czy na urlopie. Warto zaznaczyć, że polisa grupowa NN zapewnia korzyści w postaci oszczędności. Produkt Ochrona Pracowników dedykowane jest do małych firm zatrudniających min. 2 osoby. Składki zaczynają się od 25zł miesięcznie. Bardzo szeroki zakres ochrony chorobowej – aż do 62 chorób (m.in. zawał serca, udar mózgu czy nowotwór) oraz wiele innych nieszczęśliwych zdarzeń. Kolejnym plusem jest uznanie polisy w koszcie uzyskania przychodu, przez co płacimy mniejsze podatki. Istnieje też możliwość oszczędności w ramach polisy, gromadzimy tam środki na późniejszą wypłatę. Zapewnij kompleksową ochronę życia oraz zdrowia dla Ciebie, Twoich pracowników oraz Waszych bliskich.

5

GeneraliUbezpieczenie Grupowe na życie

Polisa grupowe firmy Generali jest bardzo uniwersalnym ubezpieczenie o dosyć szerokim zakresie ochronnym. Produkt zapewnia ochronę życia i zdrowia dla pracowników w każdym momencie, dodatkowo w razie potrzeby zapewni pomoc finansową. Polisa obejmuje ubezpieczeniem również członków rodziny ubezpieczonego. Istnieje możliwość rozszerzenia zakresu ubezpieczenia o część inwestycyjną, jak również indywidualną kontynuację ubezpieczenia. Świadczenia z tytuły ubezpieczenia grupowego nie podlegają opodatkowaniu. Posiadając w firmie takie ubezpieczenie motywujemy pracowników..

Ubezpieczenia grupowe ranking

Dla wielu z Was ubezpieczenia grupowe wydają się być o wiele lepszą formą niż te zwykłe i indywidualne. Dzięki rozłożeniu składki na większą liczbę osób należących do określonej grupy, staje się ona mniejsza i bardziej korzystniejsza. Ranking ubezpieczeń grupowych z pewnością dostarczy Wam mnóstwo wiedzy w tej dziedzinie i pomoże w zastanowieniu się nad przystąpieniem do umowy, którą dają Wam ubezpieczenia grupowe.

Ubezpieczenia grupowe

Coraz częściej jednym z najpopularniejszych świadczeń są ubezpieczenia grupowe oferowane przez poszczególne firmy. To zdecydowanie dobra forma motywacyjna, która po części ma na celu wynagrodzenie pracownikowi wykonanej przez niego pracy. Otrzymanie takiego świadczenia daje wiele korzyści, o których warto wiedzieć będąc członkiem grupy tego rodzaju ubezpieczeń. Ubezpieczenia grupowe ranking, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was pomogą zapoznać się z podstawowymi zasadami oraz pozwolą poznać Wam najlepsze i najchętniej wybierane firmy ubezpieczeniowe oferujące ubezpieczenie grupowe.

Ubezpieczenie grupowe ranking

Warto dodać, że ubezpieczenie grupowe daje Wam możliwość finansowego wsparcia w nieprzewidzianych wcześniej, nagłych przypadkach. Do tego rodzaju trudnych sytuacji mogą należeć nieszczęśliwe wypadki lub ciężka choroba wymagająca leczenia. Ubezpieczenia grupowe dostępne są nieprzerwanie od momentu przystąpienia, dlatego też towarzyszą Wam one nie tylko w pracy lub szkole, ale także w domu, w czasie zakupów, czy spędzania wolnego czasu z przyjaciółmi.

Ranking ubezpieczeń grupowych

Ubezpieczenia grupowe charakteryzują się zazwyczaj brakiem wymagania badań lekarskich lub wypełnienia ankiety medycznej, jak w przypadku indywidualnych ubezpieczeń. Natomiast należy obowiązkowo zapoznać się warunkami ubezpieczenia grupowego, do którego zamierzamy przystąpić. Dowiecie się dzięki temu za co należy się Wam odszkodowanie, a za co niestety nie, pomimo płaconych regularnie składek. Zapraszamy Was więc do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą, jaką udostępnia Wam nasz ranking ubezpieczeń grupowych.

Jak widać towarzystwa ubezpieczeniowe oferują Wam wiele ciekawych ofert ubezpieczeń grupowych. Wybraliśmy te najlepsze i zestawiliśmy je, tworząc ubezpieczenia grupowe ranking najlepszych z nich. Ubezpieczyciel zyskując liczniejszą grupę osób przystępujących do wybranego ubezpieczenia grupowego, może pozwolić sobie na korzystniejszą cenowo składaną ofertę. To zdecydowanie duży plus, przyciągający coraz częściej wiele osób. Jeśli myślicie o ubezpieczeniu serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną na naszej stronie ofertą.

Poznaj Produkty: PZU, Warta, Allianz, Generali, Compensa, Ergo Hestia